První vítězný domácí zápas mladších žáků!

ne 31.3.2019, Aleš Ručka

Horní Suchá odjíždí domů bez bodů. Naši žáci zahájili jaro na domácí půdě vítězně.

16. kolo | so 30.3.2019 | FC Kopřivnice
7:0 (4 : 0)
Kopřivnice - Horní Suchá

11´,22´,33´ Pavlištík,21´,59´ Matyášek, 29´ Klempar, 35´Bartoň

Kopřivnice: Socha Patrik, Bartoň Jirka, Zaoral Adam, Kresta Jakub, Sváček Matěj, Janek Richard, Klempar Samuel, Pavlištík Daniel (C), Ručka Lukáš,Matyášek Vašek
Rozhodčí: Hykl Dominik
Diváci: 25

K prvnímu jarnímu domácímu zápasu vyběhli naši kluci v sobotu 30. března proti fotbalistům Horní Suché. Po opatrnějším úvodu, se naši kluci v 11. minutě ujali vedení brankou Dana Pavlištíka a začli získávat mírnou převahu. Po několika šancích se v 21. a 22. minutě brankově prosadili Vašek Matyášek a znovu kapitán Dan Pavlištík. Poločasový stav na 4:0 stanovil gólem minutu před koncem Samuel Klempar. Kluci i do druhého poločasu vlétli brankově a zásahy Dana (hattrick!) a Jirky Bartoně navýšily naše jednoznačné vedení. Naši borci pak trochu začli hrát "na krásu" a sólovat, takže naše pokusy buď končily na tyčích, nebo jsme nechali vyniknout brankáře hostí. I soupeř se dostal do několika šancí, které ale vyřešila na poslední chvíli naše obrana, nebo Patrik v brance, případně soupeřova nepřesnost. V 59. minutě pak svým druhým zásahem v zápase pečetil konečný stav Vašek Matyášek.

Díky kluci za předvedený výkon a pojďme na něj navázat v neděli 7. dubna na hřišti Nového Jičína.