18
Šudák Radim

Rozhodčí: TOMŠÍK Zbyněk, STANKOV Patrik, HRDINA Lukáš
Diváci: 110

V sobotu 9. září jsme jeli k dalšímu utkání podzimu do nedaleké Tiché. Určitě jsme chtěli opět hrát svou osvědčenou kombinační hru, která nám ale na hřišti Tiché už od počátku ne až tak úplně vycházela. Měli jsme spoustu nepřesných přihrávek, s velkým množstvím individuálních chyb. Nepřesnosti a jemné nedorazy, z nichž dokázal těžit hlavně náš soupeř a jednoduše se tak dostával do hry a do zakončení. Po bezbrankovém poločasu stav utkání otevřeli domácí hned ve třetí minutě druhé půle a po zvýšení na 2:0 jsme my už jen pořád dotahovali.

Pozitivní je určitě to, naši hráči i přes nepříznivý stav opravdu dřeli a bojovali až do konce utkání a chtěli výsledek zvrátit na naší stranu.

Nepovedlo se, ale už v sobotu 16. září máme další možnost předvést svou hru na domácím hřišti s Lokomotivou Petrovice.