Vezeme bod z prvního venkovního zápasu jara.

Příbor - Kopřivnice

branky: 48' M.Pítr, 84' F.Šajtar

Kopřivnice: sestava : L.Geryk (B), M.Pítr, Š.Šindler, P.Marek st.,F.Klečka (80'P.Marek ml.), L.Charvát (46'T.Vangel), F.Kudělka, F.Šajtar, M.Šenkeřík (65'H.Materna),A.Kelnar, S.Skupien,F.Kotlár,V.Herák zranění : D.Čeladník, J.Holub, Š.Čech
Diváci: 60

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k aktuálně druhému Příboru,který nám chtěl určitě vrátit porážku z podzimu na naší půdě.

První poločas byl z naší strany velmi dobrý.Soupeře jsme přehrávali kombinačně ,jen škoda,že se neujaly některé velké šance M.Pítra,kdy šel sám na bránu, ale bohužel gol nedal . Taktéž M.Šenkeřík,který zblízka neprostřelil domácího brankáře. Domácí spoléhali na brejky,které byly občas nebezpečné a poločas tedy skončil 0:0.
Do druhého poločasu jsme vlítli a vyústěním naší převahy byl gol hlavou M.Pítra.Poté naši polevili ,nechali hrát domácí,což se nám nevyplatilo,protože nás soupeř za pasivitu potrestal dvěmi krásnými brankami do šibenice.Nejprve krásně kopnutá standartka a poté golem z dálky.Rázem jsme prohrávali 2:1.S tím jsme ovšem museli "něco udělat" a na hřiště jsme poslali uzdraveného H.Maternu,který si na polovině hřiště povodil dva hráče domácích a krásným centrem našel hlavu F.Šajtara,který se nemýlil a bylo to 2:2.
Nebýt polevení hry z naší strany,kdy jsme zbytečně nechali domácí nadechnout k náporu v rozmezí mezi 60-70 min,odvezli by jsme si všechny body.
Pochvalu zaslouží všichni hráči,kteří byli na hřišti.Příbor patří mezi velmi houževnaté soupeře,který má ve svém středu šikovné fotbalisty a bod z venku se vždy počítá.
trenér: - L. Polášek
vedoucí mužstva: M. Herák