ŽK – Beňo , Košárek , Ollender , Kalich , Makový M., Okřesík P. ,

ŽK domácí : 70´ , 77´ , 82´, 84´ ,

Kopřivnice: SESTAVA : Beňo – Okřesík J., Kűhnetr , Mička , Makový M., - Varga ( 83´ - Pítr ) , Špaček , Kalich , Košárek – Ollender ( 89´ - Holub ) , Okřesík P. ( 79´ - Kudělka ) NÁHRADNÍCI : Kramoliš , Holub , Pítr , Kudělka
Diváci: 150

Bez dlouhodobě zraněného Kudryho , současně zraněných Závodného , Petráše , Makového T. , Dočkalíka jsme nastupovali k derby utkání v sousední Skotnici. Domácí měli výškovou převahu a užší hřiště bylo jejich výhodou . Všichni naši borci odvedli kvalitní práci a výsledkem této snahy byly důležité tři body . Spolehlivá obrana , kvalitní záložní řada včetně dvou vysunutých hrotů . Domácí poprvé zahrozili již v 6.minutě , ale jich dlouhé autové vhazování přešlo přes celé naše malé vápnu do autu . My jsme poprvé zahrozili ve 22.minutě kdy Honza Kalich našel přesnou přihrávkou Mirka Košárka , který z 18m nedal šanci jinak výbornému gólmanu domácích Liberdovi ranou do šibenice – 0:1 . V další dobré šanci byl Honza Ollender , ale dlouho otálel se střelbou a domácí obránci ho připravili o míč. Ve 31.minutě opět Mira Košárek vystřelil z 12m a míč se zatřepetal v brance domácích , ale pomezní rozhodčí vzorově zvedl praporek – pro domnělý ofsid hlavní arbitr branku neuznal . Ve 37.minutě při souboji o míč v naší šestnáctce nařizuje hlavní arbitr hodně přísnou penaltu , kterou domácí proměňují na poločasových – 1:1.

Do II.poločasu daleko lépe vstoupili naši borci a již ve 46.minutě se dostal do tutovky Honza Kalich – bohužel nic z toho . Ve 48.minutě našel ideálně Denis Varga na pětce Honzu Ollendra , ale ten tutovku s přičiněním domácího gólmana zazdil . Domácí hrozili jen ze standartek a dlouhými nakopávanými míči do našeho pokutového území , ale naše spolehlivá obrana to uskákala . V 74.minutě jsme naši herní převahu vyjádřili druhým gólem o který se postaral Honza Špaček na 1:2. Další dobrou šanci měl Denis Varga , ale míč poslal z 10m mimo branku domácích . V 79. a 83.minutě jsme prostřídali dva dorostence , kteří měli v nohách mistrovský zápas v Bohumíně , kde se podíleli na pěti vstřelených brankách.

Všichni borci zaslouží pochvalu za odvedený kvalitní výkon .