Mladší žáci zahájili v sobotu jarní část soutěže

Zápas
ne 24.3.2019, Aleš Ručka

TJ Sokol Kobeřice nám však nedovolil ať vezeme tři body a tak mladší žáci zahájili jaro prohrou.

15. kolo | so 23.3.2019 | TJ Sokol Kobeřice
4:2 (1:2)
Kobeřice - Kopřivnice
Kopřivnice: Socha Patrik, Bartoň Jirka, Zaoral Adam, Kresta Jakub, Sváček Matěj, Janek Richard, Klempar Samuel, Pavlištík Daniel (C), Ručka Lukáš, Kylhof Honza,Matyášek Vašek
Rozhodčí: Těžký Michal
Diváci: 25

V sobotu 23. března jsme vyrazili k prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu do Kobeřic. Po úvodním mírném náporu domácích, se naši kluci pustili do soupeře a několik našich slibných šancí vyústilo v první gól, který vsítil Matěj Sváček. Za pár minut ale korunovali svou snahu i domácí a bylo vyrovnáno. Oboustranně útočný fotbal s množstvím příležitostí na obou stranách pokračoval a nám se podařilo těsně před koncem poločasu podruhé rozvlnit síť soupeře, když po hezké spolupráci v útoku skóroval kapitán Dan Pavlištík.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, s jasnou snahou přidat další zásah. Bohužel se nám to navzdory několika šancím nepodařilo a naopak soupeř brzy vyrovnal, otočil skóre na svou stranu a zbytek zápasu si již pohlídal. Podlehli jsme Kobeřicím stejným výsledkem jako na podzim, ale i tentokrát jsme svou kůži nedali lacino a klukům nelze upřít velkou snahu a nasazení. Za předvedený výkon je třeba určitě poděkovat celému týmu a můžeme se těšit na další zápas, kdy tentokrát na domácím hřišti v sobotu 30. března přivítáme fotbalisty Horní Suché.