Kopřivnice:

1 – Kudělka Richard ( C ), 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Tadeáš Socha, 5 – Jakub Chalupa, 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubala, 8 – Oliver Kučera, 9 – Dan Žiga, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaž

Rozhodčí: Barčík Antonín
Diváci: 35

V první půli naši kluci předvedli vyrovnanou hru, bojovali na maximum a několika bravurními zákroky je „podržel ve hře“ jako správný kapitán Ríša. Jediný obdržený gól jsme chtěli určitě hned z kraje druhé půle dorovnat a dál se tak rvát o vítězství. Bohužel skóroval soupeř a kluky asi gól na 3:0 zlomil hlavně psychicky. Dál jsme sice bojovali, ale i díky úbytku fyzických sil už bylo jasné, že z toho body nebudou.

Nevadí kluci, je třeba víc zamakat na tréninku a jít dál, zápasů máme ještě dost.