Druhá prohra tohoto jara na domácím trávníku

Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,10 - Heimerle David ,11 - Sváček Matěj, 13 - Kubalík Alexandr
Rozhodčí: Marek Žáček
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

V sobotu 1. června nás čekal další „hrací den“ na domácím trávníku a soupeřem nám byl vedoucí tým naší tabulky, fotbalisti z Darkoviček. Naši kluci chtěli navázat na bojovný výkon z minulé soboty a nenechat soupeři nic zadarmo. Bohužel začátek zápasu nám totálně nevyšel a po šesti minutách (a dvou odpískaných pokutových kopech), bylo skóre 0:3. Soupeř dál pokračoval ve svém stylu hry a my jsme po tak drsném začátku „hledali sami sebe“. Nepříznivý stav dokázal dvě minuty před odchodem do kabin jen zkorigovat Dan a odmazat tak alespoň hrozivou nulu na našem kontě – 1:6 byl tak poločasový mezistav. Po přestávce jsme se alespoň zčásti vrátili ke „své hře“ a více vyrovnali obraz hry na hřišti, ale soupeř si už své vítězství v klidu pohlídal, když přidal další tři zásahy a za nás proměnil svou šanci opět jen Dan Pavlištík. Nezbývá než uznat sílu kluků z Darkoviček, kdy se opět dokázal prosadit v osmi případech jejich kapitán, ale zároveň poděkovat našim borcům, že to nezabalili a bojovali až do konce i za jasného stavu. Příští sobotu zajíždíme na hřiště čtvrtého celku tabulky - FC Vítkovice 1919, kde nemáme co ztratit a věříme, že zas zabojujeme a předvedeme, že jsme fotbal nezapomněli.