FC Kopřivnice

5. kolo | so 5.9.2020 | FC Vřesina
5:3 (4:3)
Vřesina - Kopřivnice

16´a 21´Heimerle David, 29´Svoboda Fabián

Kopřivnice:

1 – Hlinka Sebastian, 2 – Kučera Oliver, 5 – Alaxa Ondřej, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian ,9 –Chalupa Matyáš, 10 – Heimerle David (C), 11 – Jurek Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 15 – Kopel Kristián

Rozhodčí: Janík Jakub
Diváci: 50

Ohlasy k utkání

V sobotu 6. září jsme nastoupili ve Vřesině k dalšímu zápasu Krajské soutěže a i když jsme byli oslabeni o tři hráče, kluci se do soupeře pustili s velkou chutí konečně bodovat. V začátku jsme to byli určitě my, kdo držel kontrolu nad míčem a dostával se do slibných šancí. Otevřít skóre se ale po 12 minutách podařilo trochu šťastně soupeři  a o dvě minuty později to už bylo 0:2. Naši kluci ale rychle reagovali a bleskově odpověděli, když hezkou akci zakončil kapitán David Heimerle. Hra i skóre se přelévala ze strany na stranu a je jen škoda, že jsme neudrželi nerozhodný stav 3:3, když se povedenou střelou z dálky prosadil Fabi Svoboda. Dostali jsme zbytečný "gól do šatny" na 4:3. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme co nejrychleji vyrovnat a případně průběh otočit v náš prospěch. Náš víceméně soustavný dvacetiminutový tlak s velkými šancemi jsme nevyužili a tak pod heslem "nedáš, dostaneš" nám soupeř deset minut před koncem odskočil na 5:3. I přes naši velkou snahu a vůli s tím ještě něco udělat, jsme už asi neměli dost sil alespoň srovnat. Minimálně remízu a první bod si kluci určitě za svůj výkon zasloužili. Kluci ale určitě mohli odcházet ze hřiště s hlavou nahoře, jelikož předvedli výkon a hru, která se musela líbit. Škoda, že nám v závěru odkulhal s poraněným kotníkem Luky Jurek a s nataženým tříslem při poslední střele zápasu jsme přišli o kapitána Davida. Oba se snad dají dokupy, abychom zas mohli nastoupit s kompletním týmem.

Díky všem borci za srdnatý výkon a v sobotu 12. září na domácím hřišti proti Horní Suché máme další šanci.