Další zápas mladších žáků na vítězné vlně.

Kopřivnice - Brušperk
Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,6 - Janek Richard, 7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,10 - Heimerle David,11 - Sváček Matěj, 12 - Ručka Lukáš
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

V dalším zápase na domácím trávníku jsme hostili družstvo SK Brušperk, které je sice v tabulce pod námi, ale s vědomím, že každý zápas začíná za stavu 0:0. Naši kluci vstoupili do utkání zodpovědně a už ve 2. minutě rozvlnil síť soupeřovy branky Vašek Matyášek. Naší jasnou převahu pak brankově vyjádřili v osmé minutě Dan Pavlištík a o tři minuty později přidal svůj první zásah v zápase Matěj Sváček. Svou druhou brankou zvyšoval Dan už na 4:0 a stanovil tak poločasové skóre. Když hned ve třetí minutě druhé půle prokličkoval celým hřištěm z pozice stopera Adam Zaoral a nekompromisní střelou zvýšil náš náskok na 5:0, nastartoval zase náš brankostroj. V rozmezí dvou minut přidal další své dva zásahy Matěj a i když jsme nechali v 50. minutě skórovat i soupeře,poslední slovo patřilo našemu týmu. Dan tři minuty před koncem dokončil svůj hattrick a Maty k tomu svému přidal ještě čtvrtý gól minutu před koncem utkání.

Kromě všech našich střelců je třeba poděkovat všem našim jedenácti borcům, kteří předvedli opravdu týmový výkon - přidali tak další vítězství na domácí půdě a po zápase jsme si všichni mohli vychutnat vítězný týmový pokřik! Díky borci a jen tak dál! Další sobotu zajíždíme na hřiště Ostravy-Jih, kde snad navážeme na tento výkon.