1 – Kudělka Richard, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Oliver Kučera 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubala ( C ), 8 – Jan Bunček, 9 – Jakub Chalupa, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži, 15 – Matyáš Fojtík, 16 – Damien Smith, 17 – Daniel Žiga

Rozhodčí: Tomšík Zbyněk
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

V sobotu 30.4. naši borci nastoupili proti čtvrtému celku tabulky Krajského přeboru - SK Brušperk. Soupeř měl oproti nám jasnou výškovou převahu, ale na to jsme už zvyklí - to kluky nerozhodí. Mírnou převahu měl i soupeř ve hře, ale kvalitní obrannou činností jsme je dokázali eliminovat a občas i zahrozit v útoku. V 13. a 26. minutě se ale Brušperk přece jen dokázal prosadit a poločasový stav byl tak 0:2 v náš neprospěch. A to spoustu šancí likvidovala buď naše obrana, nebo se zaskvěl svými parádními zákroky Ríša v brance. Druhý poločas jsme chtěli zachovat kvalitu obrany a více zahrozit v útoku, což se místy i dařilo, ale své šance jsme bohužel nevyužili a skórovat se povedlo zase jen soupeři, který si tak odvezl asi zasloužené tři body. Naši kluci ale i tak mohli odcházet z hřiště „s hlavou nahoře“, protože zase nic nevypustili a rvali se na maximum. Tohle pojďme borci zachovat a už v příštím zápase – v neděli 8.5. v Horní Suché to může přinést zasloužené ovoce. Díky vám všem za bojovnost a přístup na hřišti.