Přímý souboj o 8. místo tabulky jsme zvládli

24. kolo | so 25.5.2019 | FC Kopřivnice
3:3 (2 : 2)
Kopřivnice - Jablunkov

6´ Sváček Matěj, 27´Zaoral Adam, 51´ Pavlištík Daniel

Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,10 - Kopel Kristián,11 - Sváček Matěj, 12 - Ručka Lukáš, 13 - Heimerle David
Rozhodčí: Pobořil Radek
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

V tradičním sobotním dopoledni 25. května jsme na "kvalitně zavlaženém" domácím trávníku přivítali našeho souseda z tabulky, družstvo Jablunkova. Dle prakticky vyrovnaných statistik obou týmů, se dal očekávat hodně vyrovnaný souboj. A začal zostra, když už ve 4. minutě otevřel skóre soupeř. Za dvě minuty jsme ale rychle odpověděli brankou Matěje Sváčka. Za další tři minuty už ale zase vedl Jablunkov. Naši borci chtěli zase brzy vyrovnat a dostávali jsme se do spousty šancí, ale lítalo nám to okolo tyčí-bohužel z té nesprávné strany. Tři minuty před koncem poločasu jsme ale přecejen vyrovnali, když z velké dálky perfektní střela Adama Zaorala z přmého kopu zapadla pod břevno soupeřovy branky.Do kabiny jsme tak šli za stavu 2:2. Kluci chtěli rychle otočit stav ve svůj prospěch a přidat třetí gól, měli jsme spoustu šancí. Ty byly ale na obou stranách a nakonec se v 50. minutě zase prosadil Jablunkov. Naštěstí měl zase rychlou odpověď nachystanou náš kapitán Dan Pavlištík, který hned v další minutě proměnil jednu ze svých mnoha šancí. Zbývajících devět minut jsme už dokázali si pohlídat a i když šance na gól ještě byly, zápas zkončil zaslouženou remízou a dělbou bodů.

Kluci, díky moc, že i v oslabené sestavě jste zase dokázali bojovat na maximum a rvát se o výsledek i za nepříznivého stavu. Díky za pomoc i Kristiánovi a Davidovi ze starší přípravky, že skvěle doplnili náš tým. I když jsme v zápase třikrát prohrávali, nikdy jsme to nevzdali a dokázali vždy po zásluze vyrovnat. Díky borci za tento přístup - po takovém průběhu znamená ten bod pro tým možná víc, než některá vítězství. Věříme, že už příští sobotu, zase na domácím hřišti navážeme obdobným výkonem proti vedoucímu týmu soutěže z Darkoviček.