Domácí půda mladším žákům 3 body nepřinesla.

Kopřivnice: Socha Patrik, Bartoň Jirka, Zaoral Adam, Kresta Jakub,Janek Richard,Pavlištík Daniel(C), Ručka Lukáš,Matyášek Vašek,Kylhof Jan, Klempar Samuel
Rozhodčí: Ivan Bartoš
Diváci: 15

Ohlasy k utkání

V sobotu 13. dubna jsme přivítali na domácím trávníku hráče FK Krnov a ve spíše zimních podmínkách(asi 2°nad nulou) se naši kluci srdnatě pustili do soupeře, který nastoupil s 15 hráči a střídal tedy hokejově dvě kompletní formace. I tak se do více jasných příležitostí prosazovali naši hráči a v osmé minutě se po závaru před brankou hostí po opakované dorážce prosadil Dan Pavlištík. I dál byl obraz hry podobný, měli jsme více ze hry a soupeř se prosazoval jen ojediněle. Z jednoho takového výpadu se mu bohužel podařilo vyrovnat a tak jsme se šli ohřát do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V druhé půli se hra více vyrovnala a soupeři se v půli poločasu podařilo po sporné situaci před naší šestnáctkou dát gól na 2:1. Náš tým se nevzdával a na klucích byla znát touha po vyrovnání-dostávali jsme se do mnoha šancí, ale někdy chyběl opravdu jen kousek štěstí. V poslední minutě jsme z posledního útoku hostí inkasovali třetí gól, který stanovil konečné skóre.

Kluci si za svůj srdnatý výkon a předvedenou hru určitě zasloužili bodovat, ale ne vždy je fotbal takto spravedlivý. Určitě zaslouží celý tým velký dík a pokud si udrží předvedený herní výkon, přijde určitě i ta odměna ve formě vítězství. Díky kluci, máme dva týdny na přípravu a v sobotu 27.dubna na domácím hřišti přivítáme soupeře z MFK Karviná "B".