Mladší přípravka doma rozstřílela Mořkov vysoko 16:2

Poslední domácí zápas přinesl výhru našim borcům.

Kopřivnice - Mořkov
Statistiky:

Lukáš Vacca 6, Honza Marek 4, Petr Bárta 2, Tadeáš Socha 2, Jakub Špaček 1 a Martin Frait 1

Diváci: 50

Dnešní zápas jsme měli původně hrát v Mořkově, ale kluci rekonstruují hřiště tak jsme si vyměnili zápas a na jaro zase pojedeme do Mořkova.

Před zápasem jsme si řekli, že si zápas jdeme hlavně užít a bojovat jako tým. Myslím, že herní projev tomu nasvědčoval a všichni podali parádní výkon. Je nutno podotknout, že kluci z Mořkova přijeli v zastoupeních ročníků 2011 a 2012! I přesto hráli krásný fotbal a v příštích sezónách to bude velmi kvalitní tým!
Už od první minuty jsme měli drtivý tlak a přetavili rychle skóre na naši stranu. Po gólech Lukyho, Honzíka, Tadeho Sochy a Péti Bárty jsme vyhráli poločas 8:1.
V druhém poločase jsme předváděli opět pěkný fotbal a pokračovali v nadělování. Po gólech LUkyho, Honzíka, Péti, Kuby a Martina Fraita zápas skončil 16:2. Pro Martina to byl premiérový gól za který jsme všichni moc rádi, protože Marťas pravidelně chodí na tréninky a zápas od zápasu se zlepšuje.
Po celý zápas nás také podržel v brance Kuba Jaroš – super Kubi.

V pondělí jsou prázdniny a trénink jsme se rozhodli ZRUŠIT. Pokud počasí dovolí tak se uvidíme ve
středu ( čas upřesním).

Poslední zápas podzimu odehrajeme v pátek 2.11. s Odrama a poté prosím nezapomeňte na
společný Bowling v Kopřivnici u Koupaliště od 18:00 hodin.