Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ), 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 7 – Kvita František, 8 – Klepáč Martin, 9 – Tobola David, 10 – Heimerle David, 11 – Smolík Tomáš , 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Vidlička Daniel
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

V sobotu 19. října jsme na hřišti třetích Kobeřic hráli od začátku vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Bohužel soupeř ty svoje ve dvou případech proměnil a my trefovali tyče, nebo těsně míjeli branku. A tak byl poločasový stav 2:0 ve prospěch domácích. Prakticky celou druhou půli jsme marně dobývali branku Kobeřic, což se nám nakonec podařilo až minutu před koncem, kdy krásně trefil zahrávaný trestný kop náš gólman Patrik-super Páťo! Hned po rozehrávce domácích rozhodčí zápas ukončil a tak jsme nedostali šanci ještě s výsledkem něco udělat.

Škoda borci, bylo to zas blízko a rozhodovaly maličkosti. Ostudu jsme ale na půdě favorita rozhodně neudělali, takže díky všem za přístup a výkon. Tuto sobotu hostíme na našem domácím hřišti souseda v tabulce – tým Slavie Opava, tak pojďme zase zabojovat a poprat se o výsledek.