Branky : Ollender - 31´,44´,77´ , Varga - 36´ , Petráš - 69´

domácí . 47´

Kopřivnice: Beňo-Okřesík J.,Petráš,Kűhnert,Košárek-Varga,Kalich,Dočkalík(74´-Holub),Makový T.-Ollender,Kudělka(67´-Šajtar ) Náhradníci : Okřesík P.,Holub,Šajtar ,
Diváci: 61

ŽK – Dočkalík

V sobotním utkání jsme zajížděli na třetí celek tabulky do Fryčovic . Na mokrý terén

jsme nastupovali s vědomím , že chceme odčinit domácí prohru 1:2 z podzimní části.

Do utkání jsme nastoupili bez zraněných Kudryho , Makového M. - Závodného a Mičky – soukromé aktivity , dlouhodobě zraněných Špačka a Kramoliše .

Po celý I.poločas jsme domácí prakticky do ničeho nepustili . Obrana v čele s gólmanem pracovala spolehlivě , záloha dobře kombinovala , vynikl Honza Kalich , který opět naběhal neskutečné množství km , v útoku protrhl střeleckou smůlu z podzimu Honza Ollender , který se blýskl třemi trefami .

Poprvé jsme zahrozili v 31.minutě kdy Radek Petráš našel centrem Honzu Ollendra , který hlavou rozvlnil síť domácí branky – 0:1. V 36.minutě z 20m zahrával přímý kop Radek Petráš , míč se odrazil od tyče na dobíhajícího Honzu Ollendra , který prodloužil na Denise Vargu a ten zvyšuje na – 0:2. Ve 44.minutě uvolnil Honza Kalich Honzu Ollendra , který upravuje na poločasových – 0:3 .

Domácí byli určitě rozčarováni naší kvalitní hrou a po domluvě v šatně chtěli otočit nepřiznívý stav . To se jim podařilo již ve 47.minutě střelou ze šestnáctky po zahraném rohovém kopu – 1:3 . Domácí přidali , ale naše obrana odvracela nebezpečné útoky domácích . V 61.minutě z hranice 35m si postavil míč za faul na našeho hráče Radek Petráš a výstavní bombou do šibenice nedal domácímu gólmanovi žádnou šanci – 1:4 . Tímto gólem jsme přebrali iniciativu prakticky až do konce utkání a domácí borci dohrávali v částečné křeči . V 77.minutě upravil Honza Ollender svým třetím gólem konečné skóre utkání na – 1:5 . Prostřídali jsme mladé borce , kteří odehráli utkání v předzápase za dorost a rozhodně se neztratili a podíleli se na kvalitním výkonu celého týmu .

Pochvalu zaslouží celý tým za kvalitně odvedenou práci .

V sobotu 13.4.2019 hostíme na domácím trávníku v derby utkání sousední MOŘKOV . Výkop je v 16:00 .

Trenéři : Svatopluk Chrobák + Jiří Polomský