Jednoznačné vítězství našich mužů!

ne 31.3.2019, Svatopluk Chrobák

Krásné počasí a krásná návštěvnost. První domácí zápas přinesl krásný výsledek a první 3 body jarní části.

16. kolo | so 30.3.2019
7:2 (3:0)
Kopřivnice - Vlčovice

17´,68´-Závodný,41´-Varga,45´-Okřesík J.,65´,80´-Marek P.,76´-Kudělka,

Hosté: 52´-Světlík,72´-Polášek,

ŽK-domácí-Dočkalík,hosté-Jalůvka J.,Harabiš L.,

Kopřivnice: Beňo-Okřesík J.,Petráš,Mička,Makový M.-Makový T.(64´-Marek),Kalich,Dočkalík(73´-Kudělka),Kudry-zraněné koleno(9´-Varga),Závodný,Ollender Zranění : Špaček,Kramoliš,Okřesík P.,Kűhnert , Dovolená : Košárek
Diváci: 100

Za letního počasí ( 26°C) jsme přivítali v derby utkání sousední FC Vlčovice-Mniší.Začátek utkání patřil hostům,kteří 2x zahrozili střelami Kocmicha , ale náš gólman byl pozorný. My jsme se pomalu rozjížděli ,spousta nepřesných přihrávek na našich kopačkách včetně pozorné obrany hostů , kteří nás do šancí nepouštěli . Od 17.minuty jsme hru zpřesnili a přebírali otěže zápasu a dobrou kombinací jsme získali převahu a vytvářeli si šance .V 18.minutě vystřelil ze šestnáctky Jirka Závodný a jeho tečovaná střela obráncem skončila na břevně - následoval roh. Ve 20.minutě hlavička Honzy Ollendra těsně minula branku. Ve 22.minutě se prodral v pokutovém území přes dva obránce Jirka Závodný a z velkého úhlu otevírá skóre zápasu - 1:0. Ve 41.minutě našel s chutí hrající Jirka Závodný ideálně hlavu Denise Vargy a ten nezaváhal - 2:0. Ve 45.minutě uvolnil Radek Petráš nabíhajícího Honzu Okřesíka , který s velkým přehledem placírkou k tyči zvyšuje na poločasových - 3:0.

Ve II.poločase lépe vstoupili do utkání hosté , kteří v 52.minutě po malém zaváhání naší obrany snižují Světlíkem na 3:1. V 65.minutě našel čerstvě střídajícího Petra Marka Denis Varga a ukazatel skóre se mění na - 4:1. V 68.minutě podruhé Jirka Závodný rozvlnil technickou střelou síť hostující branky - 5:1. V 72.minutě našel hostující Polášek naši obranu v nedbalkách a snižuje na - 5:2. V 74.minutě střídající Filip Kudělka uniká celé obraně hostů a tváří tvář s gólmanem míjí branku . Vše si vynahradil o minutu později , když ho vysunul Honza Kalich a technickou střelou nedal šanci gólmanovi hostů - 6:2. Závěr utkání se dohrával zcela v naší režii a v 80.minutě po střele Jirky Závodného do tyče doráží podruhé Petr Marech na konečných 7:2 a tím uzavírá brankostroj našich borců . Diváci si určitě přišli na své , když viděli celkem devět branek . Velká škoda , že se zranil náš talentový Tomáš Kudry , v úterý jde na operaci menisku , přejeme brzké uzdravení .