I přes rychlý přesun z Kopřivnice do Frenštátu jsme nedali soupeři šanci.

18:0 (10:0)
Kopřivnice - Frenštát A

Honza Marek 6, Lukáš Vacca 5, Kuba Špaček 3, Tadeáš Kotek 1, Tadeáš Socha 1, Maty Pořický 1 a Luboš Pavelka 1

Diváci: 50

K dnešnímu zápasu jsme měli nastoupit na Kopřivnickém stadiónu, ale tým hostů stále ne a ne dorazit. Nakonec došlo k pochybení ze strany hostů a díky akci „kulový blesk“ Jarda narychlo zorganizoval autobus ( děkujeme pane Bílek) a mohli jsme vyrazit za kluky z Frenštátu.

Už v autobuse panovala dobrá nálada a my si do zápasu opět řekli, že půjdeme naplno. Bohužel jsme se museli dnes obejít bez našeho gólmana Kuby Jaroše, který onemocněl ( uzdravuj Kubi), ale v plné polní ho zastoupil Luba Pavelka, který vychytal nulu a dokonce krásným sólem přes celé hřiště skóroval.
Už od první minuty jsme měli drtivý tlak a přetavili rychle skóre na naši stranu. Po gólech Špakyho, Lukyho, Honzíka a Tadeho jsme uzavřeli první poločas 10:0. Dalším nově příchozím byl také nejmladší člen naší mladší přípravky Tomík Galia ( ročník 2012), pro kterého to byl první mistrák v životě. Je to mladý klučina a musí se vyhrát a hlavně trénovat jak u nás tak doma.
V druhém poločase jsme nechali větší prostor pro naše nově příchozí borce v kombinaci s kluky co hrají pravidelně. Dnes bych chtěl pochválit Peťu Bártu i Martina Fraita za bojovný výkon. Od zápasu k zápasu se to zlepšuje borci. I přesto jsme dále pokračovali v nadělování. Po gólech duo Tade (Kotek) a Tade ( Socha), Matyho, Lukyho, Honzy, Kuby a už zmiňovaného Luby byl konečný výsledek 18:0.

Už tento pátek zajíždíme k přímé konkurenci do Starého Jičína. Doufám, že klukům vydrží forma a hlavně zdraví. Rodičové dávejte na ně pozor :-)