25. kolo | so 1.6.2019 | LS Kopřivnice
9:0 (3:0)
Kopřivnice - Darkovičky
Statistiky:

Branky: 8., 45. a 51. Dančák, 25. Hlaváč, 32. Babinec, 55. Bartoň, 65. Klozík, 67. Hrček, 70. Gaži.

Kopřivnice: Karlík- Babinec, Buček, Gaži- Matocha, Strnadel- Dančák, Hlaváč, Hrček- Zaoral, Pavlištík. N. Husták, Bartoň M., Klozík.
Rozhodčí: Marek Žáček
Diváci: 22
Už od úvodní minuty jsme začali soupeře jasně přehrávat a bylo otázkou času kdy vstřelíme gól. Ten přišel v 8. minutě kdy akci kombinaci do prázdné brány doklepával Danče. Následně začal festival nevyužitých šanci kdy jsme trefovali brankáře soupeře nebo míč létal kolem branky. Trošku uklidnění přinesla 25. minuta kdy střelu Hlaviho tečoval hostující bek do vlastní brány. Na konci poločasu se gólově střelou prosadil Babka. Druhý poločas jsme naší převahu začali navyšovat i gólově v 45. minutě a následné 51. min. se trefil Danče. V 55. minutě zase Max Bartoň dorazil míč do sítě už na 6:0. Další minuty patřili tak bojovnosti o střed hřiště s několika šancemi na obou stranách. V 65. minutě proniknul Kloza před soupeřovu bránu a nezaváhal. V 67. minutě zase centr směřující za obranu sklepl do sítě Hrča. A definitivní úpravu výsledku dál z dorážky Mates.
Věřím, že kluci se tímto výsledkem nenamlsali a že za týden v Ostravě proti Vítkovicím zase ukáží co umí a budeme se radovat i tam.