Celý zápas jsme měli ze hry více, ale potřebné 3 body zůstaly v Ostravici.

Ostravice - Kopřivnice
Statistiky:

Střelci domácí : 70´ Stonavský , ŽK – Jucha( domácí)

ŽK – Petráš

Kopřivnice: Beňo – Okřesík J.,Petráš,Mička,Košárek-Varga,Kalich,Dočkalík,Marek(77´-Špaček ,- Ollender,Závodný(77´-Kudělka) Náhradníci : Okřesík P.,Špaček , Kudělka , Makový M.,
Diváci: 132

Celý I.poločas byl z naší strany téměř bezchybný – připomínalo to hru kočky s myší. Spolehlivá obrana , záložníci v neustálém pohybu s dobrou přihrávkou , bohužel tentokrát to tam nespadlo . Tři nastřelená břevna , neproměněná tutovka včetně neproměněné penalty . V 10.minutě se opřel do míče Adam Dočkalík , míč se odrazil od břevna k Jirkovi Závodnému a ten sám na gólmana domácích lobem netrefil prázdnou branku . V 19.minutě napřáhl ze šestnáctky Honza Ollender a míč orazítkoval domácí břevno . Ve 23.minutě za faul na Honzu Ollendra v pokutovém území nařizuje hlavní arbitr pokutový kop – míč si postavil náš nejlepší střelec Jirka Závodný a dal možnost vyniknout domácímu gólmanovi , který chytá jeho střelu . Ve 35.minutě po rohovém kopu domácí gólman s námahou vytěsňuje míč potřetí na břevno své branky . To vše jsme stihli za první poločas , domácí jsme téměř do ničeho nepustili .

Do II.poločasu byli domácí fotbalisté zřejmě smíření s tím , že přečkali náš drtivý tlak a neproměněné šance a ještě více se zatáhli před své pokutové území a prakticky v devíti lidech urputně bránili . Zahrozili jednou a po centru do našeho pokutového území hlavou Stonavský mění stav na 1:0 pro domácí , to běžela 70.minuta . V 77.minutě jsme prostřídali dva hráče , ale na obrat v utkání to prakticky nemělo vliv. Na naše kopačky se dostavila nervozita a nepřesnost , nedokázali jsme se středem hřiště prosadit proti přesile domácích , kterým se podařilo udržet jednogólové vedení a ani v pátém utkání v průběhu dvou let jsme s tímto týmem nedokázali zvítězit . Za I.poločas jsme si zasloužili odvést minimálně bod , ale na šance se nehraje . Domácí patřili zatím k nejslabším týmům s jakým jsme v jarní části hráli .

V sobotu 27.4.2019 hostíme TJ ODRY , výkop v 16:30

Trenéři : Svat.Chrobák , Jiří Polomský