TJ Sokol Fryčovice - Kopřivnice

25' Martin Pítr

Kopřivnice: L.Geryk, M.Pítr, F.Kudělka, A.Kelnar, F.Šajtar, Š.Šindler, M.Šenkeřík, P.Vrba, J.Holub, V.Herák, L.Charvát
Diváci: 40

Na další utkání jsme zajížděli do silných Fryčovic (posílené o kluky hrající nedávno za Frýdek-Místek) jen s 10 hráči do pole a brankářem,takže přesně v 11 lidech!

Máme na začátek sezony smůlu na zranění (D.Čeladník,P.Marek,H.Materna)a nemocnost hráčů(Š.Čech,P.Marek ml.,) a také na nedisciplinovanost(nepřišli-S.Skupien,T.Vangel a F.Kotlár údajně skončil).

V první půli jsme byli Fryčovicím vyrovnaným soupeřem.Po obdržené brance v naší síti 1:0 jsme dokázali odpovědět krásnou akcí M.Pítrem 1:1.Poté jsme měli šance na zvýšení skore,které zůstaly bohužel nevyužity a tak nás potrestali domácí těsně před koncem poločasu z rohu hlavičkou golem“do šatny“2:1.

Do druhé půle do nás Fryčky vlétli a krásnou střelou z dálky zvýšili skore na 3:1.My jsme ještě mohli utkání zdramatizovat,ale to by musel F.Šajtar po samostatném úniku trefit branku a ne pouze boční síť. V závěru utkání jsme hru otevřeli a po další naší nevyužité tutovce,kdy L.Charvát minul prázdnou bránu nás soupeř opět potrestal a to hned dvakrát na konečných 5:1.

Výsledek vypadá hrozivě,ale neodpovídá předvedené hře,byli jsme minimálně polovinu zápasu vyrovnaným soupeřem,ale byla vidět v některých úsecích zápasu naše nesehraná obrana složená na poslední chvíli a proto tak kvalitní soupeř naši sebemenší chybu dokázal potrestat.

V sobotu 13.4.2019 hostíme na domácím trávníku 1.tým v tabulce Frýdlant n.O. Výkop 13:30hod.

Trenér: L.Polášek

Vedoucí mužstva : M.Herák