Dorost uhrál na prvním domácím zápase remízu.

Slunečné počasí a domácí prostředí pomohli našemu dorostu k remíze.

Kopřivnice - Ostrava - Jih
Kopřivnice: L.Geryk(B),T.Vangel,P.Marek st.,Š.Šindler,F.Klečka,F.Kudělka,H.Materna,S.Skupien,A.Kelnar,M.Šenkeřík,M.Pítr náhradníci: P.Marek ml.,V.Herák,P.Vrba zranění: J.Holub(vazy v koleně),D.Čeladník(meniskus - 8.4. operace),Š.Čech(nemoc) nepřišli: F.Šajtar,L.Charvát
Rozhodčí: Ivan Bartoš
Diváci: 40

Do zápasu kluci vstoupili dobře a během pár minut si vypracovali slibné příležitosti,které zůstaly naší nepřesností v konečné fázi bohužel nevyužity.Soupeř spoléhal ze začátku pouze na své rychlé brejky,kde měli vysoké a rychlostně vybavené hráče,kteří po mdlém začátku začali po našich zbytečných ztrátách ve středu hřiště zlobit.Po jedné z našich nepřesností a špatnému odkopu,jsme doslova darovali tutovku,kterou hosté nepohrdli - 0:1.Tato branka vlila Ostravě krev do žil a začali nás, zpočátku nesmělí hosté, napadat v rozehrávce,což nám dělalo potíže a ne a ne lépe kombinovat.Naštěstí jsme se dočkali také my,když běžela poslední minuta prvního poločasu a k přímému kopu ze šestnáctky se postavil M.Pítr, který trefil parádně k tyči 1:1.Takto se šlo i do šaten.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a posunuli do útoku ze zálohy F.Kudělku, který svou rychlostí dělal obráncům hostů velké potíže. Dvakrát během pár minut se řítil sám na bránu,ale skvěle chytající brankář hostů Ostravu v těchto chvílích podržel. Poté, kdy hosté přečkali náš tlak,si vybrala slabší chvilku naše obrana a po faulu na útočníka Ostravy kopali penaltu!Náš brankář ji ale skvěle vystihnul a chytil! Poté se hra vyrovnala a fyzicky zdatný soupeř byl více jak vyrovnaný.Jeho snaha byla zúročena střelou z dálky na vedoucí branku 1:2.
Od této chvíle si naší hráči začali uvědomovat,že musí zabrat a vyústěním naší snahy byl faul v pokutovém území na M.Šenkeřík a k penaltě se "postavil" opět M.Pítr, který nedal skvěle chytajícímu brankáři hostů žádnou šanci 2:2.
Poté byla hra na chvíli přerušena,kdy rozhodčí musel vykázat trenéra hostů na tribunu za vulgární poznámky na hlavního rozhodčího.
Zápas se pak už jen dohrával a takto i skončil.
trenér : L.Polášek
vedoucí mužstva : M.Herák