Kopřivnice - Petřvald

M.Šenkeřík 6, F.Kudělka 2, P.Marek ml. 2, M.Pítr  1

Kopřivnice: J.Karlík(B) ,Š.Šindler, J.Holub, V.Herák , L.Charvát, P.Vrba, M.Pítr, P.Marek st.,P.Marek ml., F.Kudělka, M.Šenkeřík, V.Hlaváč , D.Strnadel, P.Buček
Diváci: 20

Na sobotní zápas jsme postrádali opět některé hráče základní sestavy (zranění,nemoc...) a hlavně brankáře L.Geryka (prac.povinnosti).

Přijelo k nám mužstvo TJ Petřvald,které je po odhlášení ze soutěže mužstva Palkovic beznadějně poslední.
Dali jsme možnost hráčům,kteří nenastupují pravidelně a také ve druhé půli třem st.žákům,kteří již měli v nohách dopolední zápas .
Do utkání jsme vlétli jako uragán a po pěkných kombinacích a přímočarých akcích jsme zvyšovali postupně skore až na poločasových 5:0.Soupeře jsme do ničeho nepustili a ani jsme mu nedovolili ohrozit branku J.Karlíka (st.žák).
Do druhé půle jsme nastoupili stejně jako do první a bezmocnému soupeři jsme sázeli jednu branku za druhou.V 65´ jsme prostřídali již zmiňované st.žáky,aby nahradili naše borce,kteří měli před sebou ještě mistrák za muže.Ti se vůbec neztratili a přispěli tak k drtivé výhře 11:0.Brankově se hlavně prosadil M.Šenkeřík ,ale sekundovali mu i další,kteří mu na branky přihrávali.Zejména mladý P .Vrba a uzdravený P.Marek st.,na kterém bylo vidět,že mu fotbal po pauze chyběl.Dobře spolupracovala také obrana v čele s J.Holubem a samozřejmě "rychlonohý" F.Kudělka v útoku,který dělal svou rychlostí obraně velké problémy.
Jsem rád,že kluci odehráli utkání v plném nasazení až do konce a v zápase předváděli pěkné kombinačné akce z úspěšným zakončením.
Trenér : L. Polášek