21. kolo | so 4.5.2019 | SK Jiskra Rýmařov
Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,6 - Janek Richard, 7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,10 - Heimerle David,12 - Ručka Lukáš
Rozhodčí: Barčík Antonín
Diváci: 37

Ohlasy k utkání

V sobotu 4. května jsme vyrazili do Rýmařova, k vedoucímu týmu naší soutěže. Kluci po dvou vítězných zápasech byli odhodlaní i tady nedat kůži lacino a zabojovat o výsledek. Zápas začali mírnou převahou domácí a v 5. minutě se prosadil jejich nejčastější střelec, hráč č.7.  I my se dostávali do šancí,ale co nepochytal jejich gólman, to zastavila branková konstrukce. Po podobné akci domácích se tak v 11. minutě opět prosadila jejich sedmička a bylo to 2:0. Naši borci bojovali, nenechali se zastrašit ani v soubojích místy na hranici faulů, ale prosadil se i potřetí soupeř a střelou ve 22. minutě stanovil poločasový stav na 3:0. Do druhé půle vlétl lépe náš tým, kombinační hrou zatlačil domácí, ale nedokázali jsme převahu vyjádřit gólově. Domácí fandové hnali svůj tým k navyšení skóre, ale ani jim se žádná šance nepodařila dotáhnout do gólového konce. Poločasový stav byl tak i konečným výsledkem.

Na půdě vedoucího celku jsme určitě neudělali ostudu a je třeba poděkovat všem našim klukům na hřišti za bojovnost a snahu až do konce zápasu. Děkujeme fanouškům(rodičům), kteří s námi vážili dlouhou cestu, za podporu týmu a těšíme se na sobotu 11. května, kdy na domácím hřišti hostíme družstvo SK Brušperk.