Branky: 34., 38. a 50. Dančák, 68. Klozík.

Kopřivnice: Karlík- Babinec, Buček, Gaži- Matocha, Strnadel- Frýdl, Hlaváč, Hrček- Zaoral, Dančák. Klozík, Husták, Pavlištík, Bartoň
Rozhodčí: Jan Godfryd
Diváci: 25
Bod z Vítkovic
Do zápasu jsme vstoupili velice vlažně a hned to bylo znát. Soupeř nás na menším hřišti v soubojích začal přehrávat. Za důsledek to bylo mezi 12. až 19. minutou kdy jsme třikrát inkasovali po nedůsledném obsazování v obranné činnosti.Postupem času jsme se začali soupeři vyrovnávat jen nám chyběl klid zakončit. V záběru jsme se dostáli i do zakončení a po nahrávce Klozi se přes gólmana prosadil Danče a snížil. Z následné akce domácích jsme inkasovali a poločas byl 4:1 pro domácí tým.
Po pauze a vyříkání si chyb jsme na soupeře vlétli s velkou chutí urvat rozumný výsledek. Už po třech minutách se prodíral svou bojovnosti Mára před vápno a byl faulován. Následný přímý kop Hlavi umístil do tyče a správný úhel vystihl Danče a pohotově trefil- 4:2. Svůj hattrick dokonal Danče v 50. minutě kdy po vysunutí Hlavim opět trefil a dodal zápasu náboj. Dvě minuty před koncem Dodo pasem vyslal do šance Klozu a ten svou dravosti ukázal, že jako žolík se vyplácí.
Doufám tedy v to, že doma proti Kravařím budou kluci bojovnější a nebudou mi dělat takové šoky jako první poločas ve Vítkovicím a snad i divákům :-).