23
Horák Pavel
Rozhodčí: ŽÁČEK Marek, GROSSMANN Kevin, ZÁVODNÝ Vít
Diváci: 188

K derniéře podzimní sezóny jsme zajížděli na půdu celku Lučiny. Výkon domácích naprosto nekorespondoval s jejich umístěním v tabulce. Prvních deset minut zápasu byli lepší v držení míče, my jsme bohužel nebyli schopni jakékoli souvislé kombinace. Malá nabídka a tvrdohlavá snaha k výstavbě od brankáře a obránců vedla akorát k problémům a k chybám. Paradoxně jsme to byli my, kdo se ujal vedení. Kelnar si navedl míč na osu hřiště a podle pravidla, nevystřelíš ,gól nedáš, otřel kouli o domácího hráče a ten přeplachtil brankáře. Zanedlouho ukázková průniková přihrávka Tkáče na rozběhnutého T. Sochu, zpětná klička a střela na první tyč 2:0. Vzápětí opět míč za obranu a stejný hráč měl možnost hostitele dorazit. Bohužel špatné zpracování a od této chvíle začal náš zmar. Obrovská chyba Vrby, kterému se vůbec nedařilo, kdy místo zakončení vyslal Lučinu do přečíslení a oni toto skvěle vyřešili,1:2. A tímto jim narostla křídla. Začalo peklo. Řetězec našich nesmyslných nedorazů a chyb. Morys v bráně se mrskal jak pověstný vánoční kapr v kádi, ale ani on nestačil na hlavičku z malého vápna 2:2. Takže jsme opět sami oživili zdánlivou mrtvolu a to bylo ještě štěstí, že jsme do půle neinkasovali. Do druhé půle poslal trenér Ermise a na pozici štítu Horáka. Oba splnili svoje úkoly na jedničku. Ermis tam vnesl důraz a jistotu a Horyna, až na pár zbytečných ztrát plnil opravdu roli šestky. Zvedl se Vrba. V 54.minutě odcenroval Buček , na malém vápně se rychle zorientoval M.Socha a překlopil opět stav na naši stranu. Domácí ale nesložili zbraně a řádně nám zatápěli. Naštěstí co prošlo pochytal skvělý Morys anebo netrefili zařízení. Definitivu mohla dát krásná kombinace zleva doprava, kde se vykulil Kudělka, ale místo zakončení volil přihrávku na T.Sochu do prázdné. Myšlenka dobrá, leč nepřesná. Závěr jsme odehráli ve dvou lidech u rohového praporku na útočné polovině takticky správně a nedali jsme tak možnost Lučině k závěrečnému tlaku. Zápas měl tak sinusoidu každý chvilku tahá pilku a nutno sportovně přiznat, že vyhrál tým, který v globále tahal za kratší konec. Nic to ovšem nemění na faktu, že se chlapci vydali a vítězství si vydřeli. A to je velice cenný poznatek. Top Morys, Ermis, Horák, Kelnar. Vítězství je ale dílem celého týmu, včetně lavičky.