18
Vosmík Petr

Rozhodčí: MATULA Sebastián, SEIDLER David, KIŠKA Ondřej
Diváci: 80

V sobotu 21. října jsme odehráli další utkání I.A třídy na hřišti TJ Petřvald. Opět jsme zopakovali soustředěný vstup do utkání, když se už v desáté minutě prosadil gólově Tomáš Socha a vzápětí, o šest minut později svou samostatnou akci s přehledem zakončil Marek Socha. Po našem rychlém vedení se domácí začali tlačit do větší aktivity a zvláště při zahrávání rohových kopů byli i nebezpeční. My jsme zase několik svých šancí neproměnili. Asi deset minut před koncem první půle se nám nepodařilo dostatečně pokrýt dorážku po centru domácích a ti tak snížili na 1 : 2. Po přestávce se dal očekávat větší tlak domácích se snahou o vyrovnání. Ten přišel, ale dokázali jsme jej eliminovat a navíc jsme i my si vytvářeli šance a byli nebezpeční. V 84. minutě tak po své střele a zákroku gólmana svým důrazem dostal míč do sítě Tomáš Socha a stanovil tak konečný výsledek utkání na 1 : 3.

Zasloužené vítězství a tři body z venku - pochvala pro celý tým za bojovnost, přístup a nasazení.