14
Máj Oldřich

Rozhodčí: SEIDLER David, GROSSMANN Kevin, SEIDLER René
Diváci: 148

V sobotu 14. října jsme sehráli na domácím hřišti další mistrovské utkání a soupeřem nám byl klub SC Smilovice. Do zápasu jsme měli opět výborný vstup, když už v sedmé minutě otevřel skóre Marek Socha. Po čtvrthodině hry jsme po zakončení Tomáše Sochy šli do dvoubrankového vedení. Takový byl i poločasový stav. V druhé půli byla patrná aktivita a snaha soupeře jít „do kontaktu“, ale dařilo se nám ji eliminovat a navíc v 67. minutě zvýšit náš náskok na 3 : 0. Tento stav jsme si pak pohlídali a dotáhli zápas až do vítězného konce.

I v tomto zápase jsme se sice nevyvarovali drobným chybám a zbytečným ztrátám vlivem nepřesností přihrávek, ale dokázali jsme si tentokrát pohlídat své vedení v průběhu celého utkání a neinkasovat branku. Poděkování patří celému týmu za tento přístup a důležité domácí vítězství.