Rozhodčí: ŠIŠTÍK Petr, POLEDNÍK Radek, GAJDUŠEK René
Diváci: 120

Ohlasy k utkání

Hodnocení trenéra:

Po brankových hodech z minulého týdne nás čekalo utkání s celkem z Veřovic. Mají ve svém středu několik zkušených hráčů a tak jsem očekával dosud nejtěžšího soupeře. My jsme se museli obejít bez dvou stabilních hráčů Kalicha, který je po operaci očí a Ermis měl kontuzi nártu a necítil se na celý zápas. Kalichovu pozici zaujal Kocmich jako nejzkušenější hráč a jednoznačně zklamal. Nebyl ve hře a své zkušenosti neprodal. My jsme naši hru opět postavili na kombinaci a průnicích po stranách a to na soupeře platilo. I když jsem nebyl spokojený s pohybem hráčů na hřišti, s návazností v kombinaci tak si myslím, že i tak jsme měli množství šancí a střel na to, abychom nemuseli jít v poločase do kabin s jednobrankovou ztrátou. V koncovce jsme byli málo hladoví a důrazní. To byl ten hlavní důvod. Obraz druhého poločasu byl identický. My na míči a v kombinaci, střely ,šance opět nedůraz a druhá souvislejší návštěva Veřovic na naší polovině, uklouznutí Kučery a stav 2 : 0 . Naštěstí jsme se pořád drželi kombinační hry a stupňovali tlak na soupeře, který kondičně odpadal a zápas dovedli do remízy. V poslední šanci se neprosadil Gonda a je otázka, jestli jsme bod získali či dva ztratili. Musíme evidentně mentálně vyspět a sami sobě podobná utkání nekomplikovat. Soupeř ze dvou šancí 100%, my bohužel z tolika střel a šancí minimum. Vážím si ale přístupu týmu po druhém úderu soupeře a snahu výsledek otočit. Jsem přesvědčený, že kdybychom měli pět minut, dali bychom vítěznou branku. Ale na kdyby se nehraje. Sami jsme si zápas udělali těžším než bylo potřeba. Zklamal mě teda přístup Kocmicha a i někteří další nepodali výkon, jakého jsou schopni. Nejlépe Marek, Vrba, Varga, Kelner a hru oživil Gonda.

Marian Bedrich

Hodnocení jednoho z hráčů:

Jan Ollender

Do utkání jsme šli ze chceme získat 3 body, bohužel se nám to nepodařilo…doplatili jsme na neproměněné šance…a soupeř nás ze 2 akcí potrestal… prohrávali jsme 2:0 ale na druhou stranu jsem rád, že jsme to nezabalili a věřili, že můžeme ty šance proměnit a udělat ještě něco s výsledkem… jsem přesvědčený, že kdyby jsme hráli ještě chvíli, že to otočíme…ale honili jsme pozdě výsledek a na kdyby se nehraje… musíme se ponaučit a vzít si i z toho něco dobrého…nyní se musíme soustředit na neděli na Mořkov kde musíme získat 3 body