FK Starý Jičín – FC Kopřivnice : 2:2 (1:1)

Branky domácí : 2´- Polášek , 92´- Škrla ,

Branky hosté : 13´ , 50´ - Dočkalík

ŽK domácí : Šrom , Maňák , Janyška

ŽK hosté : hráči z lavičky – Petráš , Okřesík P. ,

Okřesík J., Kűhnert , Špaček , Makový M. , Beňo 2x – 94´ ČK , Košárek 2x –69´ ČK

Utkání dvou celků ze špice tabulky přneslo podívanou s tvrdými až agresivními zákroky na obou stranách . Tentokrát hlavní arbitr utkání nezvládl . Celkem udělil

13 karet ( z toho 11 ŽK + 2 ČK ) .

Začátek utkání jsme zaspali a již ve 2.minutě domácí otevírají skóre zápasu – 1.0 .

Pomalu jsme se rozjížděli , ve 12.minutě namazal krajní obrance domácích ideální přihrávku Honzovi Ollendrovi , ale jeho samostatný nájezd zmařil domácí gólman

včasným vyběhnutím , k odraženénu míči se dostal Honza Kalich a nabídl šanci

Adamu Dočkalíkovi , který srovnal na poločasových – 1:1 . Domácí praktikovali hru založenou na tvrdosti a houževnatosti a dobývali naši branku dlouhými nákopy do naší šestnáctky . Pokud rozhodčí nechal hře volný průběh dalo se na co dívat , ale

moc nám toho nedovolil .

Ve II.poločasu domácí zahrozili již ve 49.minutě a gólman Beňo nadvakrát chytá tutovku . V 51.minutě si Adam Dočkalík pohrál s celou obranou domácích a sólem do prázdné branky zvyšuje na – 1:2 . V 54.minutě unikl Honza Ollender společně s dalšími dvěma našimi hráči , ale finální přihrávka na zcela volného Honzu Kalicha nevyšla a Adam Dočkalík pálí do domácího gólmana . Od tohoto okamžiku domácí hráči dobývali naši organizovanou obranu za přispění hlavního arbitra , v 62.minutě

nařizuje za nastřelenou ruku v našem pokutovém území penaltu , ale domácí trefují břevno naší branky . Sérii několika ( 12 rohových kopů ) s pořádným štěstím odvracíme , ale v 92.minutě nařizuje zcela opačně hl.arbitr místo odkopu od naší branky rohový kop a konečně se všichni dočkali – srovnávají hlavou na konečných – 2.2 . Domácí pořadatelé nezvládli odchod do kabin , došlo k postrkování a hrubému a hanlivému pokřikování od domácích fanoušků .

Stále svým hráčům zdůrazňujeme , že i rozhodčí nemusí mít svůj den , že by měli jejich výroky a rozhodnutí ustát , komunikovat s ním přes kapitána týmu , ale bohužel někdy to asi nejde , rozhodčí může svými verdikty rozhodit psychiku celého týmu a to se mu tentokrát povedlo na 100% . Bohužel i přesto naši nedisciplinovaností a psychickému selhání jsme se dostali do vlastních problémů s oslabením do dalších utkání !

Kopřivnice: SESTAVA : Beňo – Okřesík J. , Mička , Kűhnert , Makový M. – Varga ( 96´ Kramoliš ) Kalich , Špaček , Košárek – Dočkalík ( 70´ Kudělka ) , Ollender ( 90´ Petráš ) NÁHRADNÍCI : Petráš , Okřesík P. , Kramoliš , Kudělka