Branky: 34. a 68. Zaoral, 14. Dančák, 21. Jašek, 70. Pavlištík.

Kopřivnice: Rujan( Smolík)- Janek, Babinec, Gaži- Jašek, Bartoň Max, Dančák, Frýdl- Zaoral- Pavlištík, Volný. Sváček, Bartoň Jiří.
Rozhodčí: Petroš
Diváci: 50
3 body na úvod
Do zápasu jsme šli s chutí vletět na soupeře a urvat nějaký bod. Od úvodu jsme byli aktivnější, ale šance jsme neproměňovali. Až ve 14. minutě se ujala dalekonosná střela Dančeho. Další útoky spíše už končili na obráncích domácích. V 21. minutě se po závaru před domácím brankařem probil do šance Jaša a zvýšil na 2:0. V závěru poločasu ještě svou bojovnost předvedl Zao a poločas upravil na rozdíl tří gólů.
Druhý poločas už byl z naší strany vlažnější a i nám docházeli síly na zakončení. Jde vidět, že musíme potrénovat na fyzičce, ale určitě to půjde. Spíše domácí se už viděli v šatně a v 68. minutě centr ze strany Volňase ze strany opět využil Zao umístěnou střelou. V poslední minutě se dočkal gólu i Danek, který konečně proměnil svůj brejk.