První jarní výhra dorostu

út 23.4.2019, Luděk Polášek

Jsme rádi,že naši hráči nesložili zbraně po neproměněné penaltě a velká vůle po vítězství nás dovedla pro první výhru na jaře.

19. kolo | ne 21.4.2019
2:3 (2:1)
Horní Žukov - Kopřivnice

26´M.Pítr (p) ,  77´L.Charvát, 82´M.Šenkeřík

Kopřivnice: L.Geryk, M.Pítr, A.Kelnar, F.Šajtar, Š.Šindler, M.Šenkeřík, P.Marek, J.Holub, Š.Čech, F.Klečka, L.Charvát náhradníci: V.Herák , P.Vrba, P.Marek (ml), J.Materna
Diváci: 60

PRVNÍ JARNÍ VÝHRA DOROSTU

Utkání jsme začali velmi aktivně a domácí nepustili prakticky za polovinu.Vytvářeli jsme si šance a po jedné z dalších soupeř ve vápně fauloval M.Šenkeříka ,kdy jsme kopali penaltu,kterou M.Pítr s přehledem proměnil 0:1.Poté jsme na chvíli pustili domácí do jedné s ojedinělých akcí a po faulu se kopala penalta také proti nám,kterou hráč Žukova proměnil.Od té chvíle jsme nechali zbytečně hrát domácí,kteří v poslední minutě prvního poločasu krásnou střelou z dálky do šibenice navýšili poločasový výsledek na 2:1.

Do druhé půle jsme kluky zdravě nahecovali,aby začali hrát jako na začátku zápasu a kluci opravdu soupeře opět uzamkli a bušili do něj,jenže ne a ne prostřelit výborně chytajícího domácího brankáře.Až v 70min jsme dostali za ruku ve vápně možnost kopat další pokutový kop,který bohužel vyloženě prohospodařil M.Pítr,kdy se po rozběhnutí na penaltu zastavil a až pak vystřelil.Dal sice branku,ale rozhodčí ji neuznal z důvodu již zmíněného zastavení před střelou na bránu.V tuto chvíli jsme si mysleli,že to naše kluky položí,ale naopak je tato situace nakopla a během deseti minut jsme utkání rozhodli dvěma zásahy.První po krásném centru ze strany a zakončení krásnou hlavičkou L.Charvát 2:2 a chvíli před koncem zápasu opět z krásného centru P.Vrby se trefil M.Šenkeřík z voleje k tyči bezmocného brankáře Žukova 2:3.