Facebook

Dorost - informace

PŘÍSPĚVKY - JARO 2018

Příspěvky na jaro 2018 se budou hradit výhradně účtem a prosíme o úhradu nejpozději do 30.4.2018  na č. účtu: 1767465369/0800. Do zprávy pro příjemce: Jméno příjmení - příspěvky jaro 2018 + 100,- Kč příspěvek FAČR.

Celkem tedy 1.350,- + 100,- = 1.450,- Kč (u hráčů starších 18 let je celková částka 1.550,- Kč, neboť příspěvek FAČR u dospělých činí 200,- Kč).

hodnocení utkání:

UTKÁNÍ NEZAHÁJENO, HOSTUJÍCÍ TÝM SE NEDOSTAVIL K UTKÁNÍ Z DŮVODŮ MALÉHO POČTU HRÁČŮ

9. 5. 2018 ve 13:00 hod., Letní stadion Kopřivnice (horní hřiště)

FC KOPŘIVNICE   Slovan Horní Žukov
      2 :    2
  poločas:   0:2

59´ MARTIN PÍTR, 90´ TOMÁŠ VANGEL

sestava Kopřivnice:   FILIP MORYS (B), MICHAEL ŠENKEŘÍK, MARTIN PÍTR (K), PETR MAREK (65´ LADISLAV GUMAN), JONÁŠ HOLUB (83´ LUKÁŠ GERYK), FILIP KUDĚLKA, FILIP KLEČKA, DANIEL ČELADNÍK, ŠIMON ŠINDLER (61´ TOMÁŠ VANGEL), FILIP ŠAJTAR, ADAM KELNAR

2. 6. 2018 v 14:00 hod., hřiště Staré Město

První SC Staré Město   FC KOPŘIVNICE
 2 :  2
  POLOČAS:  1:0
  branky Kopřivnice:  60´ A 87´ MARTIN PÍTR
sestava Kopřivnice:  FILIP MORYS (B), ADAM KELNAR, LADISLAV GUMAN, MARTIN PÍTR (K), PETR MAREK, JONÁŠ HOLUB, PAVEL MEČIAR, DANIEL ČELADNÍK, ŠIMON ŠINDLER, FILIP ŠAJTAR, FILIP KLEČKA

K dalšímu mistráku jsme zajížděli na hřiště Starého Města,které na domácím trávníku potrápili nejednoho favorita soutěže.My jsme naopak jeli jen s 11 hráči včetně brankáře.Zbytek byl opět z nějakých důvodů nepřítomen(oslavy,zranění,aj....)
Počasí si s námi během zápasu pohrávalo jako na houpačce,ze začátku zápasu pršelo, během druhé půle bylo nedýchatelno a velké vedro.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a zatlačili soupeře na jeho polovině.Velkou šanci měl P.Marek,který si pohrál v rohu soupeřovy šestnáctky s třemi hráči a vedle vyběhnutého brankáře nastřelil tyč a z následné dorážky F.Šajtar přestřelil bránu.Domácí byli ve hře agresivní a po jedné ztrátě ve středu hřiště nás po přečíslení potrestali 1:0.Kluci se nepoložili a dále pokračovali v tlaku,jenomže šance zůstaly nevyužity a takto skončil i poločas.
Do druhé půle jsme chtěli hrát aktivně,nepůjčit soupeři balon a snažit se rychle vyrovnat.Podařilo se nám to v polovině poločasu,kdy po krásném pasu od A.Kelnara chladnokrevně zakončil k tyči L.Guman 1:1.Od této chvíle domácí jen bránili ,odkopávali balony a my se tlačili do zakončení.Po jedné z akcí  krásně vystřelil z dálky P.Marek,ale trefuje břevno.Když zůstaly nevyužity další naše šance,muselo zákonitě následovat otřepané "nedáš dostaněš",kdy nás po ojedinělém brejku potrestali domácí a po pěkném zakončení dloubáčkem přes našeho brankáře se ujali opět vedení 2:1.Naši kluci byli  herně v takovém laufu,že je ani tato branka nerozhodila a po obrovském tlaku jsme vyrovnali po krásné akci 3 minuty před koncem M.Pítrem 2:2.Mohlo být daleko veseleji,kdyby v nastaveném čase P.Marek dokázal z 10 metrů po další pěkné akci zakončit,ale bohužel trefil jen do brankáře a zápas takto i skončil.
Kluky chválím za snahu,za aktivní a technický fotbal s krásnými akcemi,jenomže tentokrát to na tři body nestačilo a musíme se spokojit jen z jedním.Vše budeme chtít napravit v sobotu od 13h na domácím hřišti proti Hornímu Žukovu.

branky Kopřivnice:  34´ DANIEL ČELADNÍK, 88´ MARTIN PÍTR
sestava Kopřivnice:  LUKÁŠ GERYK (B), LADISLAV GUMAN (68´ ŠIMON ŠINDLER), MARTIN PÍTR (K), PETR MAREK, JONÁŠ HOLUB, FILIP KUDĚLKA, FILIP KLEČKA (80´ DOMINIK FLOREA), DANIEL ČELADNÍK, FILIP ŠAJTAR, ADAM KELNAR, TOMÁŠ VANGEL, PAVEL MEČIAR, RUDOLF KOTLÁR, FILIP MORYS (B)

K dalšímu mistráku jsme zajížděli netradičně ve středu k vedoucímu celku soutěže Brušperku.Až na jednoho hráče,jsme po delší době měli kompletní tým a očekávalo se vyrovnané utkání.Brušperk hrozil první půli hlavně ze standartek a po jedné z nich hosté z rohu po našem nedůrazu prostřelili našeho brankáře po třech dorážkách 1:0.Naši hráči se ovšem rychle oklepali a vyrovnali krásnou střelou skoro z poloviny hřiště D.Čeladníkem 1:1.Už se zdálo,že se půjde takto i do šaten,ale z jedné z posledních akcí a  opět z rohu nás domácí potrestali nehlídaným hráčem hlavičkou, na kterou byl náš golman krátký 2:1.

Do druhé půle naši hráči nastoupili hladoví po vyrovnání a soupeř hrozil pouze z brejků.Místo aby naše územní převaha vyústila brankou, v domácí síti nám opět z brejku utekl domácí  útočník a náš obránce jej zastavil jen za cenu faulu v pokutovém území skluzem nedovoleně a pískala se proti nám penalta,kterou domácí z jistotou proměnili 3:1.V tuto chvíli jsme již hráli vabank,útočili prakticky všichni,tvořili si šance,ale ty byly bohužel nevyužity.Proto se nám otvírala vrátka v obraně, a po dalším úniku nás soupeř opět potrestal 4:1.V závěru zápasu se nám podařilo korigovat výsledek hezkou ranou z 20metrů M.Pítrem 4:2.

V dnešním utkání se ukázalo,že někteří hráči měli po zranění výpadek jak fyzický,tak herní a někteří zase tréninkové manko,protože účast na trénincích je žalostná.

Trenér-L.Polášek

Vedoucí mužstva-T.Čajka

13. 5. 2018 v 11:00 hod., hřiště Dětmarovice

SK Dětmarovice   FC KOPŘIVNICE
   1   :   0
  POLOČAS: 1:0
sestava Kopřivnice: FILIP MORYS (B), MICHAEL ŠENKEŘÍK, MARTIN PÍTR (K), PETR MAREK, JONÁŠ HOLUB, TOMÁŠ VANGEL, FLILIP KLEČKA, LADISLAV GUMAN, ŠIMON ŠINDLER, LUKÁŠ GERYK, ADAM KELNAR, LUKÁŠ CHARVÁT, RUDOLF KOTLÁR, PAVEL MEČIAR, FILIP ŠAJTAR

Dětmarovice-Kopřivnice  1:0(1:0)

K nedělnímu zápasu do Dětmarovic jsme zajížděli jen s 9 hráči a 2 brankáři!!Bohužel nespolehlivost ostatních(kteří zřejmě přehnali oslavy na Štramberské pouti) a pořád ještě některých zraněných hráčů(už by měli pomalu začít s tréninkem),nás připravila o lepší výsledek.

Domácí, hrající o záchranu,se nás nezalekli a od začátku do nás vlétli a napadali rozehrávku.Bylo sice viditelné,že naši hráči jsou fotbalovější a vytvořili si v krátkém sledu dvě gólové situace(zůstaly ovšem nevyužity),ale draví domácí na to nedbali a za naši nemohoucnost v koncovce nás potrestali.Útočník Dětmarovic z „brejku“ vyškolil naši obranu a jen za cenu faulu jej zastavil náš brankář.Následovala penalta,kterou domácí s přehledem proměnili a ujali se vedení 1:0.Do konce poločasu toho k vidění na obou stranách už moc nebylo a šlo se do šaten za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme přeskupili sestavu a chtěli hrát po zemi kombinačně,což se nám prakticky celou dobu po přestávce dařilo.Soupeř jen odkopával balony ze svojí obrany a spoléhal na výborně chytajícího brankáře,kterého jsme prakticky celý druhý poločas zaměstnávali.Pomáhali mu tyčky, břevna,ale bohužel stále ne a ne padnout branka.Když už se nám podařilo vstřelit gól,tak ho neuznal hlavní rozhodčí  a to až na popud pomezního,který zvedl praporek,až byl balon v síti! Nám dnes bohužel nebylo souzeno si odvézt z Dětmarovic ani bod,i když domácí dohrávali bez vyloučeného hráče ,byla branka „Dětmarek“ zakletá.

Klukům ,co přišli ,chci poděkovat  za snahu a ostatní by se měli nad sebou zamyslet.Bohužel bylo velké štěstí na straně domácích,kteří si připsali další body k záchraně v soutěži.My naopak jsme odmítli poskočit v tabulce před Tošanovice na třetí místo,kde ztrácíme jeden bod.

8. 5. 2018 ve 13:30 hod., Letní stadion Kopřivnice

FC KOPŘIVNICE   FK Slavia Orlová
     4 :    3
  poločas:  2:1

15´ PETR MAREK, 40´ TOMÁŠ VANGEL, 51´ LADISLAV GUMAN, 90´ FILIP ŠAJTAR

sestava Kopřivnice:   FILIP MORYS (B), MICHAEL ŠENKEŘÍK, MARTIN PÍTR (K), PETR MAREK, JONÁŠ HOLUB, TOMÁŠ VANGEL, FILIP KLEČKA, LADISLAV GUMAN, ŠIMON ŠINDLER, FILIP ŠAJTAR, ADAM KELNAR, LUKÁŠ GERYK, LUKÁŠ CHARVÁT, RUDOLF KOTLÁR, PAVEL MEČIAR

hodnocení utkání:  Konečně vydařený zápas

Zápas se hrál nezvykle,v úterní sváteční odpoledne(obě mužstva se dohodla na přeložení ze středy).
Naši hráči chtěli přerušit šňůru čtyř zápasů bez výhry(tři remízy a jedna prohra),kdy jsme ale nebyli ani jednou kompletní(zranění,brigády).Dnes jsme taktéž postrádali útočníka F.Kudělku (naštíplá holeň) a stopera D.Čeladníka (výron kotníku).
Utkání jsme začali dobře,kdy odraženou střelu od obránců "z voleje" na okraji šestnáctky krásně trefil levačkou P.Marek 1:0.Orlová přijela s kompletním kádrem,který nám na podzim udělil na umělce krutou lekci a prohráli jsme tam 7:1.Hosté po obdržené brance začali velmi dobře kombinovat a opírali se v útoky o velmi dobře technicky a silově vybavené hráče.Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po pěkné akci hosté srovnali na 1:1.Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou. Blížil se závěr poločasu, kdy po pravé straně našel centrem F.Šajtar T.Vangela,který nádherně z voleje trefil levou nohou k tyči 2:1. Za tohoto stavu jsme odcházeli do šaten.
Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně a nepolevili v obranné fázi.Chvíli na to jsme se radovali potřetí,kdy po krásném pasu T.Vangela šel sám na bránu L.Guman a chladnokrevně zakončil 3:1.V tuto chvíli jsme měli soupeře jak se říká na lopatě a také jsme přidali čtvrtou branku,kterou bohužel pro domnělý ofside neuznal rozhodčí.Tato situace naše hráče vykolejila a o chvíli na to nás soupeř po dorážce z rohu potrestal 2:3.V tuto chvili bylo do konce zhruba 15min a my se začli strachovat o výsledek z čeho začaly pramenit naše chyby a jednu z nich Orlová potrestala,kdy naše tři hráče přeskočil útočník hostí a hlavou zakončil 3:3.Už se zdálo,že opět nezískáme tři body,běžela druhá minuta nastaveného času a J.Holub utekl po levé straně,kde jej mezi šestnáctkou a rohem zastavil soupeř faulem.Míč si vzal na standartku F.Šajtar a všichni naši hráči, také hosté se shromáždili do šestnáctky Orlové.F.Šajtar,místo všemi očekávaným centrem, zaskočil golmana hostu a trefil to krásně na přední tyč 4:3!Rozhodčí hned po této brance zápas také ukončil.
Musím pochválit všechny hráče za bojovnost,poctivou hru v defenzivě a také,že jsme zápas ještě za stavu 3:3 zvrátili velkou snahou na naši stranu.Konečně i obrana hrála skoro v kompletním složení a to bylo oproti minulým zápasům znát.Kluci v záloze taktéž udrželi velmi konstruktivní hráče Orlové a silně podporovali útok a stříleli důležité branky.Naši dva útočníci hráli ve velkém stylu a dělali velké problémy obraně hostů,podtrženo a sečteno,byl to velký zápas všech.Kluci jen tak dále!
trenér L.Polášek

5. 5. 2018 ve 14:00 hod., Letní stadion Kopřivnice

FC KOPŘIVNICE   MFK Havířov "B"
   3   : 0
  KONTUMAČNĚ
  poločas:

VÝŇATEK ZE ZÁPISU SPORTOVNĚ TECHNICKÉ KOMISE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU:

- KS sk.B dorost – 24.kolo, utkání: Kopřivnice – MFK Havířov B. Utkání neodehráno z důvodu nenastoupení hostujícího družstva. STK MS KFS předává celý případ DK MS KFS s návrhem na kontumaci utkání ve prospěch družstva Kopřivnice s výsledkem utkání 3:0 včetně vynesení disciplinárního trestu.